Послуги

  28 червня 1995 року - Регіональним відділенням Фонду державного майна України по м. Києву видане Свідоцтво про власність за №210  Товариству покупців на майно цілісного майнового комплексу Будівельно-монтажного управління №1 фірми «Київспецбуд» в результаті приватизації та викупу державного комунального майна на підставі договору купівлі-продажу.

  29 червня 1995 року – зареєстроване Акціонерне товариство закритого типу «Київспецмонтаж» (ЗАТ “Київспецмонтаж”) Печерською районною у місті Києві Державною адміністрацією, як правонаступника Будівельно-монтажного управління №1 фірми «Київспецбуд».

      
29 червня 2020 року Акціонерному товариству «Київспецмонтаж» виповнюється 25 років

      
День народження Товариства - це чергова річниця нашої спільної роботи, нашої самовідданої праці в одному напрямку.

       За 25 років активної виробничої діяльності ЗАТ «Київспецмонтаж» ( з 08 вересня 2010 року-ПрАТ «Київспецмонтаж») не змінювало свого профілю, а саме: монтажу систем вентиляції, кондиціонування повітря та систем протидимного захисту.


Наш девіз - «Честь вища за прибуток».

     
        Нам є чим пишатися, нас знають і поважають.

    Ми довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, готові вирішувати найважчі завдання, реалізовувати проекти будь-якої складності. Завдяки багаторічній сумлінній праці, професіоналізму, чіткості в роботі,  Товариство має репутацію надійного партнера в будівництві.

      

Шановні колеги!

          Щиро вітаємо Товариство, засновників, колектив з Днем ​​Народження!

У цей святковий день бажаємо всім працівникам Товариства наснаги в роботі, задоволення від тієї справи, якій присвячуєте життя та сили.

 Наші вітання всім тим, хто багато років своєї праці віддав рідному колективу, а зараз на заслуженому відпочинку, і особливо тим, хто підтримує зв”язок з Товариством. Міцного Вам здоров'я, довголіття та благополуччя. Нехай життя плине тихо і мирно, а негаразди – завжди обходять стороною.25.06.2020